Poziv za volontiranje

Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci objavio je poziv za volontiranje na Međunarodnom studentskom filmskom festivalu (STIFF-u).

SKC traži kreativne, poduzetne i vrijedne studentice i studente koji će postati dio tima STIFF festivala. Riječ je o četvrtom izdanju Međunarodnog studentskog filmskog festivala koji se od 19. do 22. listopada 2017. odvija u Rijeci.
Otvorene su volonterske pozicije za prevođenje, žiri, web administraciju, fotografiranje te organizaciju gostiju festivala. Detaljniji opis poslova, kao i prijavnica dostupni su na službenoj mrežnoj stranici SKC-a. Prijave su moguće do 8. lipnja 2017. (ispunjene prijavnice šalju se na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).