Student Day Festival

Pozivamo vas na sudjelovanje u osmom izdanju Student Day Festival-a!

Ove godine Student Day Festival može ponuditi bogati repertoar kulturnih, sportskih, informativnih, zabavnih i glazbenih sadržaja uz poznate hrvatske i svjetske izvođače.

Pozivamo studente da se uključe i u volonterski program Student Day Festivala kako bi ovaj projekt učinili još boljim!

Projekt Student Day Festival je podijeljen u nekoliko faza.

Prva faza projekta predstavlja kulturni tjedan – Culture Week, a cilj mu je motivirati studente da se aktivno uključe u bogati kulturni život grada i Sveučilišta. Culture Week će se održati od 29. svibnja do 1. lipnja.

Druga faza obuhvaća predstavljanje studentskih inicijativa, udruga i projekata. Na riječkom Korzu studenti će 2. i 3. lipnja promovirati vlastiti rad te informirati građane i studentsku zajednicu.

Sportski dio je treća faza. Studenti će na Korzu imati mogućnost natjecati se u različitim sportskim disciplinama, poput graničara, nogometa, košarke, squash-a, itd.

Koncertni dio predstavlja četvrtu fazu festivala, a održati će se u petak 2. i subotu 3. lipnja 2017.