Rad Knjižnice prema ograničenom sustavu rada od 11. svibnja 2020

Od 11. 5. omogućena je posudba građe uz prethodno naručivanje na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Dostupnost građe može se provjeriti u katalogu Knjižnice. Građa se može preuzeti ili vratiti četvrtkom između 12 i 14h, na zapadnom ulazu u zgradu.
Studenti mogu naručiti do 3 primjerka građe, te se mogu posuđivati i posljednji primjerci (ax). Zaduženu građu nije potrebno vraćati  sve dok na Fakultetu ne započne redovna nastava.
Korisnici se mole da se prilikom preuzimanja i povrata građe obvezno pridržavaju epidemioloških mjera i mjera socijalnog distanciranja.

.