_Mobilnost, Suradnja

— 23.05.2023.

— 15:00

Građevinski fakultet u Rijeci

Jedan od strateških ciljeva Fakulteta je internacionalizacija, jačanje međunarodnje suradnje i naših mreža suradnika na inozemnim institucijama, povećanje mobilnosti nastavnika i djelatnika stručnih službi.
Također cilj nam je stvaranje i promoviranje mogućnosti za mobilnost naših studenata, kroz organizirano vođenje i priznavanje stečenih kompetencija tijekom ponuđenih programa.
S ovim ciljevima na umu, pozivamo Vas na Dan mobilnosti koji organiziramo 23. svibnja 2023., s početkom u 14.00 sati.
Možete se informirati o mogućnostima mobilnosti kroz CEEPUS, Erasmus +, YUFE i HRZZ programe i čuti iskustva djelatnika i studenata koji su koristili neki od natječaja. Pridružite nam se na kratkom druženju od 1h u holu fakulteta.

Ured za mobilnost