Žilavi Kampus – poziv na predavanje

U utorak 14.11.2023. s početkom u 9:30 sati u prostoriji G-003 održat će se predavanje pod nazivom Na Žilavoj parceli – Z1-5 kao dio projekta Žilavi Kampus. Predavanje će održati doc. art. Ida Križaj Leko, mag. ing. arch., voditeljica Urbanih studija iz Sveučilišnog centra DeltaLab kome je povjereno provođenje navedenog projekta.

Nakon predavanja i diskusije predviđen je obilazak gradilišta košarkaškog igrališta kao dio realizacije projektiranih sadržaja na parceli Z1-5, koja se nalazi između zgrade Sveučilišnih odjela i Akademije primijenjenih umjetnosti.

Predavanje se održava u sklopu kolegija Organizacija i tehnologija građenja na trećoj godini Sveučilišnog prijediplomskog studija te će se kroz prezentaciju i diskusiju te obilazak gradilišta posebna pažnja posvetiti izvedbenim aspektima projekta. Svi zainteresirani nastavnici i studenti dobrodošli su na ovo predavanje.

Predviđeno trajanje je 60-70 minuta.

Prof. dr. sc. Diana Car-Pušić