_Alumni, Konferencija, Suradnja

27.09.2024.

— 27.09.2024.

— 18:00

Stil Eventu (Zagrebački Velesajam)

Dragi Alumni članovi Građevinskog fakulteta u Rijeci,

s velikim zadovoljstvom vas pozivamo da sudjelujete na Alumnijadi 2024, jedinstvenom networking događaju koji će se održati 27.09.2024. s početkom u 10:00 sati u Stil Eventu (Zagrebački Velesajam). Alumnijadu organizira Alumni Udruga Tehničkog veleučilišta u Zagrebu sa svojim partnerima s ciljem povezivanja, razmjene iskustava i zajedničkog doprinosa razvoju zajednice. Program Alumnijade možete pogledati na poveznici.

Na preko 3000 m2 prostora, ovo je savršena prilika da se povežete s kolegama iz struke i upoznate inženjere iz industrije i gospodarstva. Ovim putem Vas pozivamo da posjetite ova događaj koji ima u cilju jačanje Alumni zajednica u Hrvatskoj gdje ćete priliku razmijeniti iskustva i informacije s više od 30 prisutnih tvrtki i preko 1500 kolega inženjera.

Na 7 panela moći ćete poslušati najnovije vijesti i trendove iz industrije, od AI i digitalizacije u IT-u, pa do građevine kao i cyber security i ostale teme.

Plaćanjem kotizacije osim ulaska na sami događaj, osigurana vam je besplatna konzumacija hrane i pića tijekom cijelog događaja.

Posebna pogodnost za članove Alumni zajednica Građevinskog fakulteta u Rijeci – uz kod: AlumniGRADRI ostvarujete 50% popusta na kupnju ulaznice!

Kliknite na link za ulaznicu: https://www.entrio.hr/event/alumnijada-2024-19329

Ne propustite ovu priliku za umrežavanje i profesionalni rast.

Vidimo se na Alumnijadi!

Vaša Alumni zajednica Građevinskog fakulteta u Rijeci