Građevinski fakultet u Rijeci obilježio 55. godišnjicu postojanja

Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci obilježio je 55 godina obrazovanja građevinskih inženjera. Na svečanoj sjednici Fakultetskog vijeća, okupljenima se osim dekana izv. prof. dr. sc. Mladena Bulića, obratila i Prorektorica za digitalizaciju i razvoj Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Senka Maćešić, u ime Udruge hrvatskih građevinskih fakulteta predsjednik udruge izv. prof. dr. sc. Neno Torić, dekan Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije Sveučilišta u Splitu, Nina Dražin Lovrec, dipl. ing. građ., predsjednica Hrvatske komore inženjera građevinarstva, Duško Milovanović, mag. ing. aedif., pročelnik Upravnog odjela za upravljanje imovinom i imovinsko-pravne poslove Primorsko-goranske županije, te Marko Filipović dipl. ing. građ, gradonačelnik Grada Rijeke.

Na svečanoj sjednici dodijeljene su nagrade najboljim studentima, nastavnicima i suradnicima za nastavnu, znanstvenu izvrsnost te transfer znanja, kao i zahvalnice partnerima iz tvrtki, te je predstavljena monografija Fakulteta.