Nagrađeni najbolji studenti u 2022./2023.

Na svečanoj sjednici Fakultetskog vijeća Građevinskog fakulteta kojom je obilježena 55 obljetnica obrazovanja inženjera građevinarstva u Rijeci je značajan dio bio posvećen studentima.

Među ostalima dekan izv. prof. dr. sc. Mladen Bulić je dodijelio nagrade studentima koji su ostvarili poseban uspjeh na studiju u ak. god. 2022./2023.

Sveučilišni prijediplomski studij Građevinarstvo
Sara Petrović, 1. godina
Alen Babajić, 2. godina
Lucija Žagrić, najbolji uspjeh na studiju