Poziv studentima završnih godina – Otvorena pozicija: Procjenitelj šteta imovine (Rijeka)

Poštovane studentice, poštovani studenti,

osiguravajuća kuća Croatia osiguranje d.d. traži studentice/studente završnih godina za radno mjesto Procjenitelj šteta imovine i PAT-a u Rijeci.

Riječ je o izvrsnoj prilici za studente završnih godina građevinskog smjera koji žele započeti karijeru u struci. Croatia osiguranje traži kandidate s obrazovanjem iz područja građevine, a idealni kandidati su:

  • studenti koji su već stekli VŠS, tj. završili preddiplomski studij,
  • studenti koji imaju još samo jedan ispit i obranu/promociju,
  • apsolventi bez značajnijih studentskih obveza.

Važno: Pozicija podrazumijeva angažman na puno radno vrijeme te prethodni liječnički pregled radi utvrđivanja radne sposobnosti. Više informacija o samom oglasu dostupno je putem poveznice: Procjenitelj šteta imovine – oglas za posao.

Ukoliko se pronalazite u ovom opisu i zainteresirani ste za rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju, pozivamo vas da se prijavite putem e-maila studentski.posao@crosig.hr, uz prilog životopisa i naslov maila: „Procjenitelj šteta imovine – Rijeka“.

Za sva dodatna pitanja potrebno je kontaktirati gospodina Dominika Kukića, specijalista za zapošljavanje (Sektor za upravljanje ljudskim potencijalima, Vatroslava Jagića 33, Zagreb, mob. +385 91 459 8490).

Skip to content