Tvrtka Hidro consult d.o.o. iz Rijeke zapošljava (diplomirane) inženjere/inženjerke građevinarstva, te studente/studentice završnih godina Građevinskog fakulteta

Hidro consult je projektantska tvrtka specijalizirana za područje niskogradnje, smjer hidrotehnika. Osnovana je 1990. godine. Osnovna djelatnost tvrtke je izrada projektne dokumentacije i obavljanje usluge stručnog nadzora nad izgradnjom građevina komunalne infrastrukture sustava vodoopskrbe i odvodnje na području cijele RH.

Naziv radnog mjesta: Projektant – projektant suradnik (m/ž)

Opis posla: Studije, analize, koncepcijska i idejna rješenja, idejni, glavni i izvedbeni projekti, projekti izvedenog stanja i dr.

Vještine: AutoCAD, Word, Excel, Urbano

Stručna sprema: Visoka/Viša stručna sprema

Vrsta zaposlenja: Student servis, određeno radno vrijeme, na neodređeno vrijeme uz ugovaranje probnog rada u trajanju od 6 mjeseci

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme ili prema dogovoru.

Vozačka dozvola: Poželjno B kategorija

Nudimo: Fleksibilnost, kontinuirano učenje i usavršavanje, timski rad i ugodno radno okruženje.

Kontakt podaci:

Hidro consult d.o.o. Rijeka