9. izdanje Impulse festivala

Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci u potrazi je za studenticama i studentima koji će postati dio tima glazbenog Impulse festivala.

Osim bogatog programa, studentima se nudi prilika za volontiranje, a time i besplatan ulaz na koncerte.

Sve detaljnije informacije i prijavnica za volontiranje dostupni su na našoj mrežnoj stranici, kao i na Instagramu i Facebooku.

Također, svi su pozvani na glazbeno druženje ovaj četvrtak (7.4.) od 11 sati kada ćemo festivalski program i mogućnosti za uključivanje predstaviti na sveučilišnom Kampusu (ispred restorana).

9. izdanje Impulse festivala ove će se godine održavati od 19. do 24. travnja na nekoliko lokacija u Rijeci, a zajedničku organizaciju festivala potpisuju Distune Promotion i Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci. Festival sufinanciraju Ministarstvo kulture i medija Republike Hrvatske, Grad Rijeka – Odjel za kulturu, Sveučilište u Rijeci, Primorsko-goranska županija, HDS-ZAMP i Zaklada Kultura nova.

FB Impulse festival

IG Impulse festival