_Alumni, Predavanje, Student Info

3. Susret Alumna Građevinskog fakulteta u Rijeci (četvrtak, 23.05.2024., 17h), G-003

23.05.2024.

— 23.05.2024.

— 20:00

Građevinski fakultet u Rijeci

Poštovani članovi Alumni zajednice Građevinskog fakulteta u Rijeci,

čast nam je u ime Uprave fakulteta pozvati Vas na naš treći susret Alumni članova Građevinskog fakulteta koji će se održati u četvrtak, 23. svibnja 2024. godine u 17:00 sati u predavaonici G-003 na našem fakultetu (Sveučilišni kampus na Trsatu, Radmile Matejčić 3, Rijeka).

U sklopu Alumni susreta organizirano je vrlo zanimljivo stručno predavanje kolege Dalibora Ružića, dipl.ing.građ. pod nazivom “Tunel Podmurvica”, ovogodišnjeg dobitnika prestižne nagrade Kolos. Nakon stručnog predavanja organiziran je domjenak i druženje za sve Alumni sudionike susreta.

Molimo sve zainteresirane članove da nam obavezno potvrde svoj dolazak putem prijavnog obrasca najkasnije do ponedjeljka 20. svibnja 2024. godine kako bi imali točan broj sudionika u sklopu organizacije susreta.

Za sve sudionike susreta biti će na dan susreta otvoren ulaz u garažni prostor Građevinskog fakulteta od 16:30 do 17:05 sati. Ukoliko budete kasnili možete parkirati svoj automobil negdje u blizini fakulteta, poželjno na parkingu iznad studentskih paviljona.

Radujemo se vašem dolasku u želji da zajednički uveličamo ovaj naš treći Alumni susret!

Sretno i do skorog viđenja!