_Predavanje, Student Info, Suradnja

— 05.06.2024.

— 12:00

Građevinski fakultet u Rijeci

POZIVAMO VAS NA BESPLATANIDEA StatiCa COFFEE & LEARN ROADSHOW u srijedu, 5. lipnja 2024. u 9 sati
Mjesto održavanja: Građevinski fakultet u Rijeci, Radmile Matejčić 3, Rijeka
Učionica: G-205, 2. kat
IDEA StatiCa i Baldinistudio zajedno najavljuju IDEA StatiCa Coffee & Learn roadshow! Ideja je dovesti mini IDEA StatiCa konferenciju u vaše susjedstvo. Stručnjaci iz Češke Jiri Kopulety i Adam Kozousek naši su gosti i donose svježe novosti u IDEA StatiCa Steel IDEA StatiCa Concrete aplikacijama. Zajedno s njima gosti su i naši korisnici te profesori i pokazat će vam kako oni koriste IDEA StatiCa softver u svojim projektima.
PROGRAM:
IDEA StatiCa Concrete – alat za svakodnevni rad projektanta betonskih konstrukcija, Adam Kozousek – Linkedin
Prezentacija projekta od strane korisnika – Krešimir Tarnik
Prezentacija projekta od strane korisnika (lokalni projektant 2)
Pauza za kavu i druženje
Odabrane teme
Što je novo u IDEA StatiCa v24.0, Adam Kozousek – Linkedin
Novi modul IDEA StatiCa 3D Detail, Adam Kozousek – Linkedin
Završetak, diskusija i objava specijalne pogodnosti za prisutne, Jiri Kopulety – LinkedIn

Link za prijavu: https://zfrmz.eu/IPOdJyST3HQniTOLZNaM
Datum održavanja: 5. lipnja 2024.
Vrijeme održavanja: 9:00-12:00 h
Napomena: Garaža na Građevinskom fakultetu u Rijeci bit će otvorena za sve sudionike stručnog predavanja od 8:30 do 9:00 sati. Za izlaz je potrebno samo autom doći do rampe koja se potom automatski otvara.
Veselimo se vašem dolasku! Tu smo za vas!