_Mobilnost, Nastava, Projekti

29.03.2023.

— 31.03.2023.

Građevinski fakultet u Rijeci

Pozivamo Vas da nam se pridružite na Learning Teaching and Training eventu pod nazivom “Build Your Career Garden” koji se organizira u sklopu Erasmus + projekta Sveučilišta u Rijeci „The Career Garden – Building bridges between educational institutions and companies via remote and hybrid internships“.

Learning Teaching and Training event održat će se na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, na Građevinskom fakultetu (Radmile Matejčić 3), od 29. do 31. ožujka 2023. U sklopu ovog događanja možete prisustvovati i predavanjima i radionicama kroz koje ćete imati priliku upoznati se s primjerima i izazovima provođenja stručnih praksi, perspektivama i okvirima današnjeg poučavanja, inovacijama u učenju i poučavanju, doprinosu digitalne transformacije, metodologijama pripreme edukativnih materijala, raspoloživih alata za pripremu digitalnih materijala i drugim temama.

Više informacija možete pronaći na letku, a detaljan program događanja nalazi se na poveznici.

Prijave su obavezne putem online obrasca do 20.3.2023.