_Izložba, Okrugli stol, Studiji, Znanost

Izložba fotografija, okrugli stol ili više o našim studijima, birajte!

22.04.2024.

— 22.04.2024.

— 18:00

Građevinski fakultet u Rijeci

U sklopu Festivala znanosti, danas na Građevinskom fakultetu u Rijeci organizirano je nekoliko događanja u kojima nam se možete pridružiti.

U 12.00 sati možete nam se u predvorju fakulteta pridružiti na otvorenju izložbe fotografija “Pametna rješenja građenja” .

U 14.00 sati započet će u dvorani 003 prezentacije studija Građevinskog fakulteta u Rijeci.

U 16.00 sati u predvorju fakulteta započet će Okrugli stol „Budućnost doktora_ica znanosti: Pomicanje granica izvan tradicionalnih akademskih puteva“. Kroz interaktivnu raspravu mladih istraživača_ica, predstavnika_ca visokog obrazovanja i predstavnika_ca gospodarstva i zajednice istražit će se trenutna situacija i mogućnosti profesionalnog razvoja i doprinosa doktoranada_ica izvan akademskog svijeta.

Cijeli program događanja na Građevinskom fakultetu dostupan je na poveznici.