_Predavanje

Main works: questioning context, resources and innovation, Raphaëlle-Laure Perraudin

15.06.2023.

— 15.06.2023.

— 13:00

Građevinski fakultet u Rijeci

Arhitektica Raphaëlle-Laure Perraudin završila je studij na Tehničkom sveučilištu u Beču. Urbanistica, s magisterijem posvećenim povijesti američkog grada (Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne). Od 2007. godine vodi studio Jourda architects u Parizu, a od 2014. predaje dizajn i eko-dizajn na Arts Décoratifs (Camondo). Arhitektica se bavi zelenom gradnjom i prenamjenom starih zgrada, a značajnije projekte studija Jourda architect možete pogledati na poveznici.

Pozivamo vas na gostujuće predavanje arhitektice Raphaëlle-Laure Perraudin koje će se održati 15.06. u 11h u prostoriji 003.

Arhitektica će dati pregled različitih tradicija i načina usklađivanja kreacije i okolina. Kroz izbor projekata prikazat će ilustraciju različitih mogućnosti za bavljenje kontekstom i razvojem jedinstvenih i održivih rješenja.