_Alumni, Okrugli stol, Predavanje, Student Info

POZIV NA PREDAVANJE “BIM U PRAKSI”

20.05.2024.

— 20.05.2024.

— 16:00

Građevinski fakultet u Rijeci

Poštovane studentice i studenti, poštovani djelatnici i Alumni članovi Fakulteta,
pozivamo vas na besplatna predavanja pod nazivom “BIM U PRAKSI” koja će se u organizaciji Građevinskog fakulteta u Rijeci i tvrtke Baldinistudio d.o.o. iz Zagreba održati u ponedjeljak, 20. svibnja 2024. u 14 sati u učionici G-003.
S veseljem vas pozivamo da budete naši gosti na zanimljivim stručnim predavanjima, organiziranim u suradnji s alumni zajednicom Građevinskog fakulteta u Rijeci. Na predavanju će biti govora o tome kako su građevinari i arhitekti uveli u svoj ured BIM i postali u svom radu brži, precizniji i konkurentniji, kako jednostavno, bez predznanja snimiti 3D skenerom objekt i prenijeti ga u svoj ured, te kako uspostaviti sinergiju konstruktera i arhitekata kroz BIM projektiranje.

PROGRAM:

BIM na primjeru bolnice Rebro – KBC Zagreb/ Primjeri iz prakse

ZDL Arhitekti d.o.o.: Antonija Plavotić, dipl.ing.arh.

Geotech d.o.o: Ivana Blagdan, direktorica

Izmjere postojećeg stanja i praćenje gradilišta koristeći 3D skener i umjetnu inteligenciju

Baldinistudio d.o.o: Gianmarco Ćurčić Baldini, dia

Konstruktivna građevinska rješenja minimiziranja toplinskih mostova s naglaskom na održivu gradnju

Nosivi Građevinski Elementi d.o.o. (Schöck): Michael Unterhofer

Sinergija BIM projektiranja konstrukcije i arhitekture / Primjeri iz prakse

Baldinistudio d.o.o: Gianmarco Ćurčić Baldini, dia

Okrugli stol: Kako i zašto uvesti BIM u svoj ured

Link za prijavu: https://zfrmz.eu/IPOdJyST3HQniTOLZNaM

Napomena: Garaža na Građevinskom fakultetu u Rijeci bit će otvorena za sve sudionike stručnog predavanja od 13:30 do 14:05 sati. Za izlaz je potrebno samo autom doći do rampe koja se potom automatski otvara.
Veselimo se vašem dolasku!