_Nastava, Radionice, Student Info

Poziv na radionicu “Prevladavanje straha od javnog nastupa”

31.03.2023.

— 31.03.2023.

— 14:30

Pozivamo sve studentice i studente na interaktivnu radionicu pod nazivom “Prevladavanje straha od javnog nastupa” koja će se održati u petak, 31. ožujka 2023. godine na Filozofskom fakultetu u Rijeci (prostorija F-303) s početkom u 13:00 sati.

Prijave se vrše putem e-maila: akademska.podrska@ffri.uniri.hr

Radionica je namijenjena svim studentima Sveučilišta u Rijeci. Uključivat će edukaciju i praktično uvježbavanje vještina suočavanja sa strahom od javnog nastupa. Održat će se u okviru ciklusa radionica vršnjačke potpore koje Odsjek za psihologiju provodi u suradnji s Uredom za akademsku podršku kako bi se studenticama i studentima pružila podrška u suočavanju s akademskim i osobnim teškoćama. Pod mentorstvom nastavnica s Odsjeka vodit će ju Zita Jurić i Bruna Gričar, studentice završne godine diplomskog studija Psihologije.

Nemojte dozvoliti strahu da upravlja vašim javnim nastupima i prijavite se na radionicu!