Poziv na radionicu “Učenje kroz volontiranje”

04.04.2023.

— 04.04.2023.

— 13:30

Uz pružanje doprinosa zajednici, volontiranje je sjajna prilika za osobni razvoj, stjecanje novih znanja, vještina i radnih iskustava te za upoznavanje i povezivanje s raznim dionicima društva. Stoga pozivamo sve zainteresirane studentice i studente na radionicu Učenje kroz volontiranje koja će se održati u utorak, 4. travnja 2023. na Filozofskom fakultetu u Rijeci (prostorija F-303).

Radionicu će voditi Tamara Fabac i Marta Hauser, predstavnice Udruge za razvoj civilnog društva SMART – Volonterski centar Rijeka. Trajanje radionice predviđeno je od 12:00 do 13:30 sati, te zainteresirane molimo da se prijave putem e-maila: akademska.podrska@ffri.uniri.hr . Svim sudionicima radionice bit će dodijeljene potvrde o sudjelovanju.