_In memoriam, Predavanje

— 05.04.2024.

— 16:00

Građevinski fakultet u Rijeci

Pozivamo vas na predavanje u čast pokojnog profesora Mladena Vučetića, koje će se održati 4. travnja 2024. s početkom u 14 sati u prostoriji G-003.

Želimo iskazati svoju zahvalnost za vrijeme koje je prof. Mladen Vučetić proveo u suradnji i zajedno s nama na Građevinskom fakultetu u Rijeci. Na dijeljenju svojih velikih uspjeha, radosti koja se vidjela na njegovom licu kada je govorio o znanosti i temama kojima se bavio, zanosu kojim je predavao.

Tema predavanja biti će “Kinematika i pseudo-dinamička analiza sloma modela čavlanog tla u dinamičkim centrifugalnim pokusima” , a predavanje će održati bivši doktorski student profesora Vučetića, dr.sc. Jerko Kocijan. Predavanje je moguće pratiti pute Zoom aplikacije (link).

Prethodno predavanju, sudionike će pozdraviti Dekan i predsjednik Hrvatskog geotehničkog društva te bivši Mladenovi suradnici.