_Projekti

Predstavljanje rezultata provedbe sveučilišnih projekata Katedre za organizaciju i tehnologiju građenja

18.01.2023.

— 18.01.2023.

— 14:30

Građevinski fakultet u Rijeci

Pozivamo Vas na predstavljanje rezultata provedbe sveučilišnih projekata Katedre za organizaciju i tehnologiju građenja „Analiza učinaka mjera smanjenja troškova energije i održavanja javnih obrazovnih objekata kroz sustav izvršenja“, voditeljice prof. dr. sc. Diane Car-Pušić te „Koncept za podršku odlučivanju pri održivom upravljanju urbanih sredina“, voditelja izv. prof. dr.sc. Ivana Marovića. Predstavljanje će se održati u srijedu 18. siječnja 2023. s početkom u 13:00 sati na Građevinskom Fakultetu u Rijeci u prostoriji G-004 (Radmile Matejčić 3, Kampus). Predviđeno vrijeme trajanja je 90 minuta.