_Projekti, Student Info, Studiji, Suradnja, Znanost

— 06.12.2022.

— 18:00

Građevinski fakultet u Rijeci

Prezentacija će se održati u utorak, 6. prosinca 2022. na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci (prizemlje, prostorija G-003), u organizaciji Sveučilišta u Rijeci.

Prezentirati će se stipendije Vlade Francuske Republike i predstaviti mogućnosti studiranja u Francuskoj!

Stipendije su namijenjene studentima, asistentima i mladim istraživačima diplomskih i poslijediplomskih studija svih znanstvenih disciplina, ali i za programe u Francuskoj na engleskom jeziku, stoga poznavanje francuskog jezika nije uvjet za dobivanje stipendije.

Prije same prezentacije mogućnosti financiranja studenata i mladih istraživača, prezentirati će se i nastavnicima natječaj za financiranje bilateralnih znanstveno-istraživačkih projekata u okviru programa “Cogito”.

Prezentaciju će, na hrvatskom jeziku, održati gđa Jasna Bas, ataše za znanstvenu i sveučilišnu suradnju pri Francuskom veleposlanstvu u Zagrebu.

Prezentacija programa za nastavnike počinje u 16.15, dok će prezentacija namijenjena studentima, mladim istraživačima i doktorandima početi u 17 sati.