_Okrugli stol, Predavanje, Znanost

— 25.04.2024.

— 19:00

Građevinski fakultet u Rijeci

U sklopu 22. Festivala znanosti danas na Građevinskom fakultetu možete sudjelovati u zanimljivom panelu ’’Prostorno planiranje turizma’’ kroz koji sagledamo dokle dosežu mogućnosti prostornog planiranja u veoma složenoj, suptilnoj a pri tome transparentnoj djelatnosti turizma.

Ili nam se možete pridružiti u šetnji Gradom Rijekom s prof. Željkom Arbanasom koji će vam ispričati nešto više o inteligentnim (i manje inteligentnim) rješenjima temeljenja i izvedbe geotehničkih radova nekih građevina u Rijeci.

17:00 – 19:00  „Inteligentna geotehnička rješenja u Gradu Rijeci“ – šetnja Rijekom (polazak u 17:00 sati   ispred hotela Continental – potrebna najava dolaska)

Više o cijelom programu događanja ovaj tjedan na Građevinskom fakultetu možete pronaći na poveznici.

Najavite se na vrijeme i vidimo se!