Erasmus+ natječaj za studijski boravak

Sveučilište u Rijeci je 1. veljače 2024. raspisalo Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u zimskom semestru ili cijeloj akademskoj godini 2024./2025. u okviru programa Erasmus+. Natječaj samo za ljetni semestar 2024./25. bit će objavljen u lipnju.

Podsjećam da Sveučilište ima stalno otvorene natječaje iz budžeta Erasmus+ proračunske godine 2023./25.:

• Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u programskim zemljama
  • Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u svim trećim zemljama svijeta
  • Natječaj za mobilnost studenata u svrhu pohađanja Kombiniranih intenzivnih programa (Blended Intensive Programs – BIP) u programskim zemljama

Detaljne informacije o Erasmus+ programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta:

Informacija o glavnoj prezentaciji Erasmus+ natječaja koju će održati zaposlenice Centra za međunarodnu mobilnost je na poveznici.