Fakultetsko natjecanje Allplan Faculty Hackathon, 13.-15.06.2022.

Dana 15. lipnja 2002. godine na Građevinskom fakultetu je održano fakultetsko natjecanje pod nazivom Allplan Faculty Hackathon kojeg su u zajedničkog organizaciji sproveli tvrtka Baldinistudio d.o.o. iz Zagreba i Građevinski fakultet u Rijeci. Na fakultetskom natjecanju su sudjelovala dva studentska tima koja su tijekom dva dana pripremala projektni zadatak dobiven od tvrtke Baldinistudio d.o.o.. U timu “Allplanisti” su sudjelovali naši studenti Roko Požgaj, Katarina Tutić i Matija Tadić, dok su drugi tim pod nazivom “Južina” činile studentice Melisa Čaušević, Ana Malešević i Martina Višnjić. Stručni žiri u sastavu Ivan Derežić, bacc. ing. aedif. (Baldinistudio d.o.o.), Izv. prof. dr. sc. Mladen Bulić (Građevinski fakultet u Rijeci) i Izv. prof. dr. sc. Iva Mrak (Građevinski fakultet u Rijeci) donio je konačnu odluku da ovogodišnji pobjednički fakultetski tim koji će predstavljati naš fakultet na glavnom regionalnom natjecanju Allplan Regional Hackathon u Crnoj Gori od 20.-22. srpnja 2022. godine je studentski tim “Južina”.
Uprava fakulteta čestita pobjednicama, ali i svim sudionicima natjecanja. Sretno timu Južina na regionalnom natjecanju u Crnoj Gori.