Javni poziv za ulazak u program poduzetničkog inkubatora KASPI u 2023. godini.

Poštovani studenti i studentice,

Grad Kastav objavio je novi Javni poziv za ulazak u program poduzetničkog inkubatora KASPI u 2023. godini. Svi zainteresirani mogu poslati svoje prijave do ponedjeljka, 03.04.2023. godine, do 12 sati.

Korisnici programa stječu prava na 3 mjeseca besplatnog edukacijskog sadržaja na temu poslovanja, financiranja, razvoja proizvoda i usluga, marketinga, novih tehnologija i dr., slobodno korištenje radnih prostora u inkubatoru do 100 sati mjesečno do kraja 2023. godine, savjetovanje od strane stručnjaka i iskusnih poduzetnika s ciljem razvoja poslovne ideje, pristup mentorskoj mreži za individualne konzultacije, promociju poslovne ideje te druge pogodnosti.

Prijaviti se mogu sve fizičke osobe s prebivalištem u Republici Hrvatskoj, odnosno pravne osobe sa sjedištem u Republici Hrvatskoj. Prednost prilikom evaluacije prijava imaju prijavitelji koji obavljaju jednu ili više sljedećih djelatnosti, odnosno koji imaju namjeru pokrenuti poslovanje u sljedećim područjima:

• zelene tehnologije, održivi razvoj

• proizvodnja koja ne generira štetne utjecaje

• visoka tehnologija, pametna tehnologija, eksperimentalna tehnologija

• znanstveno istraživanje i razvoj

• informacijske i komunikacijske tehnologije

• razvoj softvera, aplikacija i video igara

• kreativna industrija (arhitektura, dizajn, film i televizija, glazba, fotografija, izdavaštvo, medijska komunikacija, marketing, multimedija i sl.)

Cjelokupnu dokumentaciju možete preuzeti na stranici Javnog poziva.