Master course in Applied Ecogydrology (MAEH) / stipendije

Poštovani studenti,
Uz sklopu podrške programa Ekohidrologija UNESCO IHP (The Intergovernmental Hydrological Programme: https://en.unesco.org/themes/water-security/hydrology), u listopadu 2021. započinje Erasmus Mundusov tečaj Primijenjene ekohidrologije, koji je Europska unija odabrala za financiranje.
Master kolegij koordinira UNESCO-ova katedra za ekohidrologiju: voda za ekosustave i društva Sveučilišta Algarve, Faro (Portugal), u konzorciju sa Sveučilištem u Lodzu i Europskim regionalnim centrom za ekohidrologiju (ERCE – pod pokroviteljstvom UNESCO-a ) u Poljskoj, Technische Hochschule Lübeck (THL) u Njemačkoj i Sveučilištem u Antwerpenu (Belgija).
Europska unija u potpunosti podmiruje sve troškove, uključujući putovanja, osiguranje, sveučilišne pristojbe, instalaciju, a također pruža mjesečnu naknadu od 1000 eura za 24 mjeseca trajanja tečaja za odabrane kandidate iz cijelog svijeta.
Prijave su otvorene do 26. veljače na www.maeh-mundus.eu.
Za daljnje informacije obratite se Prof. Luisu Chicharu na email lchichar@ualg.pt.
Slobodno podijelite ovaj poziv u svojim mrežama i putem Twittera označavanjem @unescoWATER.
Tajništvo IHP-a