Mogućnosti izlaganja na vanjskim UNIRI panelima (na Kampusu)

Na sveučilišnom Kampusu na Trsatu, 2019. godine je u okviru programa Susjedstva Kampus programskog pravca 27 susjedstava, Rijeka 2020 – EPK, postavljeno 10 dvostranih panela.
Od kada su postavljeni, na panelima je uspješno izloženo 12 različitih izložbi, koje su proizašle iz aktivnosti Kampus kreativnog tima (KKT), odnosno profesorica i profesora te studentica i studenata riječkog Sveučilišta.

U 2021. godini Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci nastavlja s radom KKT-a te preuzima koordinaciju panela čiji je izložbeni prostor namijenjen svim dionicima Sveučilišta u Rijeci. Izložbenim panelima, potiče se razmjena znanja te mapiranje Kampusa kao mjesta okupljanja i zajedništva. Sve zainteresirane za izlaganje na panelima upućujemo da više informacija pročitaju na SKC mrežnoj stranici.