Održan Susret alumna Građevinskog fakulteta u Rijeci (28.06.2022.)

U utorak, 28. lipnja 2022. godine održan je po prvi puta ove godine Susret alumna Građevinskog fakulteta u Rijeci. Tom prilikom Alumni članovima, njih gotovo 70-tak, se pozdravno obratio Dekan fakulteta Izv. prof. dr. sc. Mladen Bulić i prodekan za poslovne odnose doc. dr. sc. Elvis Žic. U sklopu susreta održano je stručno predavanje kolege Nikše Nenadića na temu “Provedba nadzora nad izvođenjem podvodnih radova”. Predavanja su obuhvatila neke specifičnosti i problematiku izvođenja radova pod morem, kao i provođenje nadzora nad istima. Nakon završetka stručnog predavanja je naša draga članica Alumni kluba gospođa Marina Perazić u pratnji gospodina Davora Tolje izvela nekoliko svojih popularnih pjesama. Na kraju susreta je za sve članove Alumni kluba organiziran domjenak u holu fakulteta. Hvala svima na velikom odazivu i do skorašnjeg viđenja veseli i sretni bili!