Otvorene prijave za Holcim Awards 2023.

Obavještavamo sve studentice i studente da su otvorene prijave za Holcim Awards 2023. Natječaj je otvoren do 30. ožujka 2023. godine u 15:00 h po srednjoeuropskom vremenu s ukupnim nagradnim fondom u iznosu od 1 milijun USD (200.000 USD po regiji). Radi se o zakladi za održivu gradnju tvrtke Holcim (Holcim Foundation for Sustainable Construction) koja provodi globalno natjecanje kako bi se nagradili i predstavili primjeri iz stvarnog svijeta koji mogu ubrzati pokret za održivi dizajn širom svijeta. Pristup natječaju je jednostavan i besplatan, u samo tri koraka:

1. Otvorite svoj račun na holcimawards.org

2. Stvorite vlastiti projekt ili se pridružite postojećem projektu u koji ste pozvani

3. Ispunite sažetak projekta, dodajte pojedinosti o održivosti, prenesite slike i pošaljite projekt.

Popis svih članova žirija

Više informacija o natjecanju možete pronaći na holcimfoundation.org/awards-2023.