Pokrećemo mikrokvalifikaciju Primijenjena mehanika u suvremenoj inženjerskoj praksi

Od ove akademske godine je pokrećemo mikrokvalifikaciju Primijenjena mehanika u suvremenoj inženjerskoj praksi. Mikrokvalifikacija se izvodi u ljetnom semestru (od ožujka do sredine lipnja) kao 4 kolegija:

• Stabilnost konstrukcija (Dragan Ribarić)
  • Plošni nosači (Nina Čeh i Edita Papa Dukić)
  • Energetske metode u primijenjenoj mehanici (Teo Mudrić)
  • Uvod u modeliranje plastičnosti i oštećenja (Leo Škec).

Mikrokvalifikaciju mogu upisati studenti 1. godine Sveučilišnog diplomskog studija, smjera Konstrukcije, kao 4 izborna kolegija u II. semestru (što čini 14 ECTS bodova od ukupno 30 u tom semestru) ili zainteresirana javnost kao program cjeloživotnog obrazovanja. Sve dodatne informacije su dostupne na web stranicama Sveučilišnog diplomskog studija i Cjeloživotnog obrazovanja, a s pitanjima se slobodno možete javiti nastavnicima na navedenim kolegijima.