Povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom stručni skup pod nazivom “Studentski uspjesi”

Povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom koji se obilježava 3. prosinca, Koordinacija pravobraniteljice za osobe s invaliditetom za podršku u visokom obrazovanju,čiji je aktivan član i Sveučilište u Rijeci, organizira stručni skup pod nazivom “Studentski uspjesi”.

Kao što i sam naziv govori, ove godine ćemo na skupu prikazati studentske uspjehe i to kako one akademske tako i one u izvannastavnim aktivnostima i po završetku studija uključivanjem u svijet rada. Na skupu će tako u ulozi moderatora i izlagača sudjelovati gotovo 20 studenata i alumnija s invaliditetom sa Sveučilišta u Rijeci, Zagrebu, Splitu, Osijeku, Dubrovniku i Zadru.

Osim toga, u sklopu skupa, Sveučilište u Rijeci će dodijeliti svoje godišnje nagrade najuspješnijoj studentici i najuspješnijem studentu s invaliditetom u ak. god. 2020./21

Skup će se održati 8. prosinca 2021. od 10 do 15 sati putem online platforme Zoom.

Vaše sudjelovanje možete prijaviti putem obrasca za prijavu do 5. prosinca 2021. Poveznica za pristup skupu bit će dostavljena nakon prijave.

Više o skupu dostupno je u nacrtu programa.