Poziv na 8. po redu “My First Conference”

Zadovoljstvo nam je pozvati vas da sudjelujete na 8. izdanju “My First Conference” koja će se održati na Pomorskom fakultetu u Rijeci 19. rujna 2024., a koju zajednički organiziraju Pomorski fakultet , Građevinski fakultet i Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci.

Konferencija je namijenjena svim doktorandima i pruža priliku da svoje istraživačke aktivnosti i istraživanja predstave kolegama i drugim studentima. Osim prezentacije, jedan od ciljeva konferencije je i umrežavanje, te stvaranje novih poznanstava iz sličnog ili istog profesionalnog okruženja i istraživačkih interesa.

Prikladan prilog je sažetak ili rad iz tematskog područja tehničkih znanosti. Konferencija nema troškove registracije, a službeni jezik je engleski.

Rok za prijavu, odnosno predaju sažetka na jednoj stranici je 1. srpnja 2024. U pozivu možete pronaći više detalja o događaju, uključujući mjesto održavanja, mogućnosti objave i druge korisne informacije.

Vidimo se u rujnu!