Predavanja u organizaciji Znanstvenog vijeća za daljinska istraživanja Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti

Na online predavanju u organizaciji Znanstvenog vijeća za daljinska istraživanja Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti u srijedu, 14. srpnja 2021. predstavljeni su rezultati projekta Analiza ranjivosti obalnog područja Primorsko-goranske županije (PGŽ) zbog podizanja razine mora koji se odvija u suradnji Javne ustanove Zavoda za prostorno uređenje Primorsko-goranske županije i Građevinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci. Predavanje su održali doc. dr. sc. Igor Ružić, dipl. ing. građ., Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci i Vedrana Petrović, mag. oec. spec., JU Zavod za prostorno uređenje PGŽ.