Predstavljeni rezultati Projekta PRI-MJER

Na Građevinskom fakultetu na Kampusu Sveučilišta u Rijeci u srijedu, 5. srpnja 2023. održano je predstavljanje primjene rezultata projekta PRI-MJER (Primijenjena istraživanja klizišta za razvoj mjera ublažavanja i prevencije rizika) u Primorsko-goranskoj županiji. Predstavljanje su zajednički organizirali Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci i Rudarsko-geološko-naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu. Pozdravnim riječima prisutnima su se obratili:

• izv. prof. dr. sc. Mladen Bulić, dekan Građevinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci
  • prof. dr. sc. Saša Zelenika, prorektor za strateške projekte Sveučilišta u Rijeci
  • g. Petar Mamula, zamjenik primorsko-goranskog župana
  • prof. dr. sc. Željko Arbanas, Međunarodni konzorcij za klizišta, potpredsjednik za Europu, izabrani predsjednik

Predstavljanju je nazočio i g. Marko Filipović, gradonačelnik Rijeke te mnogi načelnici i predstavnici općina u Primorsko-goranskog županiji.

Novi list