Prijavite se za Allplan Faculty Hackathon!

Drage studentice i studenti,

otvorene su prijave za fakultetsko Allplan natjecanje koje će se održati 3.7.2023. na Građevinskom fakultetu!

Da bi se održalo fakultetsko natjecanje potrebna su barem 2-3 tima po 2 člana. Timovi mogu biti raznoliki, uključivati studentice i studente nižih i viših godina i one koji se međusobno ne poznaju.

Za prijavu nije uvjet da imate tim, mi ćemo vas rasporediti. Ukoliko imate tim, možete ga navesti u prijavi.

Pozivamo sve vas koji imate znanja i potencijala za sudjelovanje da se odazovete na ovaj izazov, koji nije velikih razmjera, te je dobra prilika za okušati se u nečemu novom, usavršiti svoje vještina, družiti se s drugim studentima i s profesorima koji sudjeluju u provođenju natjecanja, te dati dobar primjer i podršku u timovima mlađim studentima.

U svemu tome ćete imati podršku naših dragih studentica, Allplan ambasadorica, koje su uspješno sudjelovale u natjecanjima prošlih godina, te profesora koji tradicionalno sudjeluju u natjecanju.

Tim koji pobijedi na fakultetskom natjecanju ide na regionalno natjecanje čiji je suorganizator naš fakultet i održavati će se kod nas od 19.-21.7.2023.

Dovoljno je potvrditi prijavu na poveznici. Očekujemo vaše prijave!