Radionica “Kako procijeniti online kolegij”

U okviru pilot projekta, Sveučilište u Rijeci organizira online radionicu naziva „Kako procijeniti kvalitetu svog e-kolegija?“. Cilj je upoznati nastavnike sa svrhom i mogućnostima korištenja Okvira za razvoj i procjenu kvalitete e-kolegija kako bi mogli samoprocijeniti kvalitetu vlastitih e-kolegija na temelju elemenata kategorija.

Polaznici će, nakon prisustvovanja radionici moći samostalno procijeniti svoj kolegij, ali i vidjeti koje su mogućnosti za njegovo unaprjeđenje. Neki od očekivanih ishoda radionice su:

• Identificirati i ilustrirati osnovne pojmove e-učenja u kontekstu (samo)procjene e-kolegija
  • Identificirati svrhu, kategorije i razine procjene e-kolegija
  • Samoprocijeniti vlastiti e-kolegij na temelju elemenata svake kategorije procjene
  • Sintetizirati rezultate samoprocjene i kreirati model razvoja vlastitog e-kolegija.

Voditelj radionice je izv. prof. dr. sc. Zoran Ježić s Ekonomskog fakulteta, a moderatori su doc. dr. sc. Martina Holenko Dlab s Odjela za informatiku i dr. sc. Maja Gligora Marković s Medicinskog fakulteta.

Radionica će se održati u ponedjeljak 14.6.2021. od 14:00 do 15:30 sati putem platforme Google Meet.

Za sudjelovanje se potrebno prijaviti do petka 11. lipnja 2021. putem obrasca: https://forms.gle/q3hYJsxk7XXE73Dm7

Prijavljeni sudionici zaprimit će e-mailom poveznicu za pristup putem koje će se moći uključiti u radionicu.