STRABAG d.o.o. traži studente suradnike za terenski nadzor i dokumentaciju (m/ž/n) za rad na projektu Aglomeracija Rijeka – LOT G.

Tvrtka STRABAG d.o.o. traži studentice i studente suradnike za terenski nadzor i dokumentaciju (m/ž/n) za rad na projektu Aglomeracija Rijeka – LOT G.

Mjesto rada: Općina Jelenje (Dražice, Podhum, Podkilavac)
Period rada: 8.4.2024. – 1.5.2024.
Radno vrijeme: 8:00 – 16:00
Satnica: 6,25 €

Opis posla:

• ispomoć pri izradi zapisnika KD Vodovod i kanalizacija d.o.o. o obilasku kućnih priključaka
  • obilazak stambenih objekata
  • pozicioniranje sanitarnih i vodovodnih kućnih priključaka
  • izrada zapisnika kao podloga pri projektiranju sanitarne kanalizacije Aglomeracije Rijeka.

Kvalifikacije:

• vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje rada na računalu: MS Office, AutoCAD
  • odgovornost, razvijene komunikacijske vještine
  • studentice i studenti završnih godina Građevinskog fakulteta imaju prednost.

Pozivamo sve zainteresirane studentice i studente da svoj životopis pošalju putem online obrasca najkasnije do 31.3.2024.
U slučaju poteškoća s prijavom na link, svoj životopis pošaljite na klara.sebijan@strabag.com.

Veselimo se Vašoj prijavi!

Kontakt:
Klara Šebijan