Tvrtka HIDROTECH d.o.o. iz Rijeke zapošljava projektante / projektante suradnike u području javne vodoopskrbe i odvodnje

HIDROTECH d.o.o. je tvrtka koja se bavi uslugama izrade studijske, projektne i natječajne dokumentacije, te nadzorom i vođenjem projekata u području vodnokomunalne infrastrukture na području cijele RH. Primarna djelatnost je projektiranje vodoopskrbnih cjevovoda i građevina te kanala i građevina sustava odvodnje i uređaja za pročišćavanje, a posao je pretežno uredski uz povremene terenske izlaske.

Tvrtka traži odgovornu i proaktivnu osobu s izraženom radnom etikom, spremnu za usvajanje novih znanja i izvršavanje zadataka u primjerenom roku.

Opis posla:

Radno mjesto odnosi se na poziciju projektanta / projektanta suradnika.

Radni zadaci:

• izrada grafičkog dijela projekta (situacije, uzdužni profili, građevinski nacrti i sl.)
  • mogućnost rada na hidrauličkom matematičkom modeliranju sustava vodoopskrbe i odvodnje
  • izrada troškovnika i dokaznice mjera prema predlošku
  • ostalo, ovisno o kompetencijama kandidata.

Zahtijevani uvjeti

– završen diplomski sveučilišni ili preddiplomski stručni studij ili student/studentica završne godine studija u području građevinarstva ili strojarstva

Prioritet se daje nedavno završenim studentima ili studentima koji su na završnoj godini studija.

Vještine:

Word, Excel, AutoCAD

Što nudimo

• rad u stručnom timu inženjera / mentora s dugogodišnjim iskustvom i znanjem koji su otvoreni prema novim kolegama
  • dinamična i ugodna radna atmosfera
  • mogućnost napredovanja i stručnog razvoja na izazovnim projektima
  • mjesto rada Rijeka, uredsko radno vrijeme 8-16h, pon.-pet.
  • stimulativna primanja i uvjeti rada.

Vrsta zaposlenja:

– ugovor na određeno, stalni radni odnos, student servis

Kontakt:

HIDROTECH d.o.o.