_Izložba

5. ADRIATECH – Hrvatska izložba inovacija u građevinarstvu

25.10.2021.

— 29.10.2021.

Poštovani djelatnici fakulteta, poštovani studenti,

SUIR Savez udruga inovatora Rijeka organizira 5.ADRIATECH – Hrvatsku izložbu inovacija u građevinarstvu koja će se održati od 25. do 29. listopada 2021. u auli Građevinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci. Suorganizatori izložbe su UIH Udruga inovatora Hrvatske Zagreb i Građevinski fakultet u Rijeci,uz suport Centra za inovacije i transfer tehnologije Rijeka. Na izložbi će biti predstavljeno 35 inovacija iz Istarske, Karlovačke, Osječko-baranjske, Vukovarsko-srijemske, Zagrebačke, Primorsko – goranske, Splitsko – dalmatinske županije i grada Zagreba, kao i inovacije Građevinskog fakulteta u Rijeci i Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu. Više o samom događanju možete pročitati na poveznici.