Nagrađene najbolje studentske poduzetničke ideje

Građevinski fakultet Rijeka i STEP RI znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci su proveli pilot program osposobljavanja studenata Građevinskog fakulteta u Rijeci u poduzetničkim vještinama pod nazivom Gradi kao poduzetnik.

Program je okončan završnim “demo danom” kada je 5 timova studenata pred žirijem prezentiralo svoje ideje i plan za njihovu realizaciju. Odabrani su i nagrađeni najbolji:

• nagrađeni od strane Fakulteta: Aldin Beljulji (Sveučilišni prijediplomski, 3.g.), Ivan Asić (Sveučilišni prijediplomski, 3.g.) – Pasadafix
  • nagrađeni od strane studenata: Petra Vitanović (Sveučilišni prijediplomski, 1.g.), Deni Trifunović (Sveučilišni prijediplomski, 2.g.) – Rain2Pure
  • nagrađene od strane STEPa: Lara Jovičević (Sveučilišni prijediplomski, 3. g.), Maja Krstinić (Sveučilišni prijediplomski, 3. g.) – Eko blokovi

Čestitamo nagrađenim studentima i zahvaljujemo STEP RI-u na zanimljivoj i kvalitetnoj edukaciji!

Više o edukaciji